INTERNATIONAAL SPEELFILMFESTIVAL
voor NIET-PROFESSIONELEN

"DE DRAKE"

GENT - BELGIUM


PALMARES
Eerste Internationaal Speelfilmfestival voor niet-professionelen
"De Drake" 5-6-7 Mei 1995

NOVACENTRUM
St.-Bernadettestraat 132
9000 Gent (BelgiŽ)

ALGEMENE LAUREAAT "DE DRAKE"
Communicatie in 16:9
T. Jacobs (BE)

PALMARES SPEELFILM
De Drake voor Fotografie - COMMUNICATIE IN 16:9 - T. Jacobs (BE)
De Drake voor het Scenario - SORRY CATHERINE - A. Verbraeken (BE)
De Drake voor de Filmregie - 'T KAN VERKEREN - Van Schil & Hendrickx (BE)
De Drake voor het Camerawerk - DER LIEBESBEWEIS - B. Gillessen (DL)
De Drake voor de Montage - DAS UNTERNEHMEN ERFORDERLICHEN SEELEN - L. Lastovka (CZ)
De Drake voor de Sonorisatie - HOOFDZAAK - Club De Ronde Venen (NL)
De Drake voor de acteur - THOSE BORING LADIES - C. De Pue (BE)
De Drake voor de actrice - COMMUNICATIE IN 16:9 - T. Jacobs (BE)
De Drake voor de Sfeerschepping - THOSE BORING LADIES - C. De Pue (BE)
De Drake voor de Filmtaal - DER ROTE BALL - T. Nesnidal (CZ)
De Drake voor de Humor - NUR EINE KIEFER - D. Dolecek (CZ)

PALMARES GENREFILM
De Drake voor Fotografie - EEN DAG MET ADRIEN DELANGE - R. Colpaert (BE)
De Drake voor het Scenario - TANGLE-FOOD - D. Dolu (DE)
De Drake voor de Filmregie - HET ANDERE IK - R. Van Hoorde (BE)
De Drake voor het Camerawerk - HOE MAAKT U HET - F. Aelbrecht (BE)
De Drake voor de Montage - TAROT HEROES - G. Van Wijmeersch (BE)
De Drake voor de Sonorisatie - HET ANDERE IK - R. Van Hoorde (BE)
De Drake voor het Menselijk aspect - RONDOM DE LEEGTE - W. Lenjou (BE)
De Drake voor de Sfeerschepping - EENZAAM SAMEN - W. Lenjou (BE)
De Drake voor Bijzondere Vormgeving - TANGLE-FOOD - D. Dolu (DL)

DE PRIJS VAN DE VOORZITTER DE DRAKE
COMMUNICATIE IN 16:9 - T. Jacobs (BE)

PRIJS 1 van PANASONIC
COMMUNICATIE IN 16:9 - T. Jacobs (BE)

PRIJS 2 van PANASONIC
SORRY CATHERINE - A. Verbraeken (BE)

PRIJS 3 van PANASONIC
TAROT HEROES - G. Van Wijmeersch (BE)

OORKONDE van DEELNAME (S) = Speelfilm (G) = Genrefilm
GENT (G) - R. Willocx (BE)
HET MIRAKEL (S) - M. Dens (BE)
DAMALS AN OST (S) - P. Lasek (CZ)
'N HANDVOL MENS (G) - F. Aelbrecht (BE)
KALLE (S) - M. Winkler (DL)
DE HEILIGE DRIEVULDIGHEID (G) - R. Van Hoorde (BE)
DE ZWERVER (S) - A. Van Zele (BE)
VISIOEN (S) - Club De Ronde Venen (NL)
DE KLUS (S) - R. Geeraert (BE)
ROGER (G) - R. Geeraert (BE)
DER BRIEFTRAEGER (S) - A. Ruzickova (CZ)
BURNING KISSES (S) - ? (AR)
REIS DOOR HET ONBEKENDE (G) - W. Vandevelde (BE)
ANDERS ZORN IN DALARNA (S) - B&B Zimmermann (DL)
DOOR DE MAZEN HEEN (S) - J. Verspecht (BE)
CLOWNOMANIE (G) - R. Van Brakel (BE)
DE LIFTSTER (S) - S. Hoogstoel (BE)
DIE KEGEL GOTTES (G) - H. Kaemmerer (DL)
JEUX D'IMAGES (S) - S. Michel (FR)
MYSTERIE (S) - Club De Ronde Venen (NL)
DIE KUMMERDOSE (S) - H. Brucker (DL)
NO COMMENT (S) - I Renotiere (CZ)
DIE FLUGEN (S) - J. Dolecek (CZ)
NATURLICHE AUSLESE (G) - B. Linder (DL)
DE COUREUR (G) - R. Horseele (BE)
CHARLES (S) - W. Coppens (BE)
OUTSIDERS (S) - D. Kusseler (BE)
HOTEL (S) - R. Granzier (DL)
VREEMDE ONTMOETINGEN (G) - R&F Van Tyghem (BE)
DER WOHLGERUCH DER SCHMINKE (S) - K. Novotny (CZ)
PARALLELLE WEGEN (S) - Hyusmans & Bomans (BE)
VRIJDAG DE 13DE (S) - J. Bomans (BE)
DE POORT (S) - L. De Schrijver (BE)
EENMALIGE ERVARING (S) - H. Poel (BE)
COTE DU MARMENDAIS (S) - C. De Pue (BE)
DER TASCHENTUCHLEIN (S) - I. Renotiere (CZ)

JURY
Voorzitter = Betty BOUCKAERT, Actrice (BE)
Marc DE BRUYKER, Regisseur (BE)
Ingeborg DE BLENDE, Jambers Productions (BE)
Toon DE PAEPE, Cameraman BRT (BE)
Boudewijn THIJS, Leraar plastische opvoeding (BE)
Andrť SWINNEN, Filmmonteur WRD (NL)
Piet VAN EERDEN, Voorzitter NOVA (NL)

Back

© Film- & Videoclub De Drake vzw